Varianty předplatného

akce
Respekt Digital Respekt Premium
Respekt Digital
99,-
149,-
měsíc
Předplatit
Respekt Premium
171,-
měsíc
Předplatit
Doručení do schránky
Doručení do schránky
S předplatným týdeníku Respekt budete mít unikátní obsah vždy včas na stole. Tištěnou formu časopisu vám budeme pravidelně každé pondělí dodávat na vámi uvedenou adresu domů či do práce.
Ne
Ano
Mobilní aplikace
Mobilní aplikace
Aktuální vydání Respektu budete mít již v neděli v poledne ve svém Apple zařízení (iPad/iPhone) či zařízení s operačním systémem Android (tablet/smartphone).
Ano
Ano
Čtení na Respekt.cz
Čtení na Respekt.cz
Na adrese www.respekt.cz můžete číst Respekt online. Vedle kompletního obsahu týdeníku zde naleznete také další autorské texty a online archiv článků týdeníku Respekt již od roku 1990.
Ano
Ano
Audioverze
Audioverze
Audio Respekt můžete poslouchat již v neděli odpoledne v aplikaci Audiotéka na smartphonech s iOS, Androidem i Windows Phone nebo si ho stáhnout v MP3 formátu z www.audioteka.cz.
Ano
Ano
Respekt Digital
99 Kč za měsíc
Respekt Premium
171 Kč za měsíc
Uvedené ceny jsou včetně DPH.
Předplatit Předplatit

Respekt

Respekt každý týden přináší informace o domácím i zahraničním dění. Zabývá se politikou, ekonomikou a historií, společenskými tématy a trendy, sleduje novinky v oblastech vědy a výzkumu, velkou pozornost věnuje kultuře. Dvakrát do roka přináší literární přílohu a Fenomén Technologie. Patří mezi nejcitovanější česká média. Na jeho stránky přispívají významné osobnosti z různých oblastí lidské činnosti.

Často kladené dotazy

  • Kdy mohu očekávat první dodání Respektu?
    Pokud v objednávce neuvedete pozdější datum, bude doručování zahájeno dodáním nejbližšího vydání, které bude následovat po uplynutí pěti pracovních dnů od obdržení objednávky předplatného.
  • Jsem stávající předplatitel digitální verze Respektu a rád bych měl také přístup do online archivu. Jak ho získám?
    Kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle 217 777 888 nebo e-mailem na adrese predplatne@economia.cz. Přístup do online archivu vám na vyžádání doaktivujeme.
  • Jak si aktivuji audioverzi?
    Zaregistrujte se na Audiotéce a aktivujte službu pomocí zákaznického čísla na www.audioteka.cz/respekt.
zobrazit další