Varianta předplatného

Ekonom Premium
Ekonom Premium
192,-
měsíc
Předplatit
Doručení do schránky
Doručení do schránky
S předplatným týdeníku Ekonom budete mít unikátní obsah vždy včas na stole. Tištěnou formu časopisu vám budeme pravidelně každý čtvrtek dodávat na vámi uvedenou adresu domů či do práce.
Ano
Digitální aplikace
Digitální aplikace
Aktuální vydání Ekonomu budete mít s předstihem vždy o půlnoci ze středy na čtvrtek ve svém Apple zařízení (iPad/iPhone) či zařízení s operačním systémem Android (tablet/smartphone).
Ano
Neomezené čtení na Ekonom.cz
Neomezené čtení na Ekonom.cz
Na adrese www.ekonom.cz můžete číst Ekonom online. Vedle kompletního obsahu týdeníku zde naleznete také další autorské texty a online archiv článků již od roku 1997.
Ano
Newsletter Ekonom Menu
Newsletter Ekonom Menu
Každý týden si přečtete úvodník šéfredaktora, informace ze zákulisí a dozvíte se, jakým tématům se bude Ekonom věnovat v nejbližším čísle. Newsletter je rozesílán každou středu večer.
Ano
Ekonom Premium
192 Kč za měsíc
Uvedené ceny jsou včetně DPH.
Předplatit

Ekonom

Ekonom je dlouhodobě nejčtenější ekonomický týdeník na českém trhu. Nabízí poutavé čtení pro všechny, kteří hledají nezkreslené informace zpracované s erudicí zkušeného redakčního týmu. Poskytuje objektivní informace pro rozhodování podnikatelů, manažerů, investorů a zástupců veřejné správy. Představuje výjimečné podnikatelské osobnosti, přináší exkluzivní rozhovory, poutavé profily, erudované analýzy, novinky ze světa byznysu a ekonomiky.

Často kladené dotazy

 • Kdy mohu očekávat první dodání Ekonomu?
  Pokud v objednávce neuvedete pozdější datum, bude doručování zahájeno dodáním nejbližšího vydání, které bude následovat po uplynutí pěti pracovních dnů od obdržení objednávky předplatného.
 • Mohu si předplatné objednat i do zahraničí?
  Ano, naše tituly lze doručovat i do zahraničí. Tištěné předplatné do zahraničí objednávejte ZDE. Elektronické předplatné do zahraničí objednávejte na predplatne@economia.cz.
 • Mám problém s vyúčtováním předplatného. Jak mám postupovat?
  Kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle 217 777 888 nebo e-mailem na adrese predplatne@economia.cz.
 • Jsem stávající předplatitel digitální verze Ekonomu a rád bych měl také přístup do online archivu. Jak ho získám?
  Kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle 217 777 888 nebo e-mailem na adrese predplatne@economia.cz. Přístup do online archivu vám na vyžádání doaktivujeme.